Categories: Genel

Bonus Garantipay Ödeme Servisi

Son dönemlerin en gözde ödeme sistemlerinden olan Garantipay, internet alışverişlerinin daha güvenli olması açısından Garanti Bankası tarafından müşterileri için geliştirilmiştir. Garanti Bankası uygulaması olan Garantipay indirme neticesinde telefonunuza yükleyebilmekte ve kullanabilmektesiniz. Bu uygulama ile kart bilgilerinizin paylaşımına gerek kalmadan çok pratik bir şekilde ödeme yapabilmektesiniz. Garanti Bankası Bonus Flaş mobil uygulamasına sahip olan müşterilerinin kullanmakta olduğu bir ödeme sistemi konumundadır.

Bu ödeme sisteminde müşterileri için en hızlı ve en güvenli alışveriş taahhüdünü veren banka, birçok internet sitesi ile bu yönde bir anlaşma yapmış olmaktadır. Bu sayede müşterileri birçok farklı alışveriş alternatifine kavuşmuş olmaktadır.

GarantiPay Ödeme Nasıl Yapılır?

Bu uygulamayı kullanan banka kullanıcıları aynı zamanda GarantiPay kampanya kullanımı fırsatlarından da kesintisiz olarak 100’ün üzerinde firmadan istifade edebilmekteler.

  • Eğer bu uygulamayı kullanıyorsanız alışveriş sitelerinden aldığınız ürünler için ödeme kısmına geçtiğinizde, ödeme seçenekleri arasında yer alan seçeneklerden GarantiPay yazan kısmı seçmelidirler.
  • Karşılarına çıkacak olan ekranda Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan telefon numaralarını ve kendilerine ait T.C. kimlik numaralarını gireceklerdir.
  • Yapılan bu işlemlerin ardından Garanti Bankası müşterisi olan bu kişinin cep telefonuna Bonus Flaş üzerinden bir bildirim gönderilmektedir. Bu bildirimde sizin kullandığınız banka veya kredi kartları listelenecektir. Siz gelen bu listeden ödeme yapacak olacağınız kartı seçerek, banka mobil uygulamasında kullanmış olduğunuz şifrenizi tuşlamalı ve sonrasında alışverişinizi tamamlamalısınız. Yapacağınız tüm bu işlemlerin hiçbirinde asla sizden kart şifreniz, kart numaranız ya da herhangi bir kart bilginiz istenmemektedir.
  • GarantiPay ile anlaşmalı olarak çalışan günümüzde birçok üye iş yerleri detayları ile bankanın siteminde mevcut olmaktadır.
  • Alışveriş yapabilmeniz için sizin de görmüş olduğunuz gibi kart seçimi ve parola yeterli olmaktadır. Fakat burada önemli olan bir nokta var ki asla unutulmamalıdır. Kart sahibi kartı için internet üzerinden alışverişlerde kullanılabilir yetkisi vermiş olmalıdır. Yine eğer firmalar ürünleri için taksitlendirme seçeneğini sunmuşlarsa, GarantiPay sizlere her tür taksit seçeneğinde sorunsuz bir hizmet sunmaktadır.
  • Bazı durumlarda sistemsel yoğunluktan kaynaklı olarak, müşterilerin cep telefonuna bildirim mesajı gelmemekte ya da geç gelmektedir. Bu gibi durumlarda kullanıcılar telefonları üzerinden Bonus Flaş’a girdiklerinde “ödemeler” bölümünden Garanti Pay ödeme seçeneği sayesinde ödeme işlemini buradan gerçekleştirebilmektedirler. Yine aynı şekilde sonlandırmak istediğiniz alışveriş bilgilerinizde Bonus Flaş üzerinden doğrudan görülebilmektedir.
  • Ülkemizde GarantiPay kullanan işyerleri başında en öne çıkan n11.com sitesi olmaktadır. Yine bunun yanında Gittigidiyor.com, Anı Turizm, Adil Işık, Atlas Global, Atasun, Bauhaus, Bambi, Beta Shoes, Cacharel, Brandroom, Colins, Çiçeksepeti, De Facto, Damat Tween, Deriden, D&R, Ebebek, Ds Damat, english home, Elle Shoes, ETS Tur, Ereyon, Full Trip, Forever New, Garenta, İnci, Kamil Koç, Pierre Cardin, Yargıcı, Sportsoul, Tekzen, US Polo, Vestel, Matras ve Tazemasa gibi firmalar ve daha fazlası Garantipay ile işbirliği içerisindedir.

Okumaya Devam Et

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerini Direk Bağlanma 2020

Birçok insanın en nefret ettiği durumlardan bir tanesi de müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanamama sorunudur. Garanti Bankası müşteri hizmetlerini direk bağlama…

6 ay ago

Garanti Bankası Kart Aidat Ücreti 2020 Nedir?

Günlük yaşantımızda yapacağımı alış verişler için nakit pata ile ödeme yapmak yerine ekonomimizi rahatlatacak şekilde kredi kartı ile ödeme yapmak…

1 sene ago

Garanti Bonus 2020 Kart Borcu Öğrenme ve Limit Sorgula

Herkesin cebinde bulunan kredi kartları artık günlük yaşamımızda bir parçamız haline gelmiş ve herkeste ikişer üçer adet bulunur hale gelmiştir.…

1 sene ago

Garanti Bankası Kart Çeşitleri ve Aidat Ücretleri 2020

Kredi kartı kullanıcılarının en fazla şikayet ettikleri ve mağdur oldukları sorun kredi kartı bilgilerine ulaşmak ve kredi kartı bilgilerini güncellemektir.…

1 sene ago

Garanti Bankası Kart Aidat Ücreti Nasıl Geri Alınır?

Kredi kartı kullanımı günümüzde normal bir davranış, normal bir ödeme yöntemi haline gelmiştir. Kredi kartı kullanımının yaygınlaşması ile birlikte tüm…

1 sene ago

Bonus Kredi Kartı Anlaşmalı Bankalar 2020

Neredeyse bütün alış verişlerimizde kullandığımız, taksitlendirme ve diğer avantajları nedeniyle hayatımızın bir parçası haline gelmiş kredi kartlarından garanti bankası kredi…

1 sene ago