Home / Garanti Bankası Kart Borcunu Sorgulama / Bonus Kart Borcu Öğrenme

Bonus Kart Borcu Öğrenme

Herkesin cebinde bulunan kredi kartları artık günlük yaşamımızda bir parçamız haline gelmiş ve herkeste ikişer üçer adet bulunur hale gelmiştir. Kredi kartları ile yapılan harcamalara ait bilgileri, ödeme bilgilerini, aylık ekstrelere ait bilgileri öğrenmek ve bonus kart limit sorgulamak için bankalar teknolojinin yardımıyla farklı yöntemler geliştirerek kredi kartı kullanıcılarına kolaylık sağlamışlardır. Bu bankalardan biride garanti bankasıdır. Garanti bankası müşterilerine sunduğu bonus, american expres kredi kartları ile müşterilerin taksitli ve avantajlı harcama yapmasını ve harcama yaparken bonus biriktirmesine olanak sağlamaktadır. Kredi kartı kullanıcıları bu harcamalarına ait bonus kartı borcu sorgulama ve kredi kartı bilgilerini sorgulamak için garanti bankasının geliştirmiş olduğu cep bank sms sistemini ve telefon bankacılığı sistemini kullanarak kısa yoldan bütün bilgilerine ulaşabilirler.

Cep Bank sms sistemi: Bu sistem ile kredi kartı kullanıcıları garanti bankası kredi kartı borç bilgilerini öğrenebilir, kredi kartlarına ait bütün bilgilere erişebilirler. Bonus kredi kartı borcu öğrenmek için cep telefonunuzun sms menüsüne gelerek mesaj bölümüne büyük harflerle KART yazıp bir karakter boşluk bırakacak şekilde kartınızın son dört hanesini yazarak yine bir boşluk bırakıp cep bank şifrenizi yazın. Bu mesajı 3333 e göndererek gelecek olan cevabı bekleyin. Bir kaç dakika içinde kredi kartınıza ait borç bilgileri cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Size gelen mesajda kredi katı borç bilgileriniz, güncel ekstre borcunuz,ay içinde yaptığınız taksitli ve tek çekimlik harcama bilgileriniz, toplam borç bilgileriniz, ve taksitli toplam borç bilgileriniz yer alacaktır. Cep bank sms sistemi kullanımı basit olan ve kredi kartı ile ilgili bilgilere kolayca erişebileceğiniz bir sistemdir. Bu sistemi kullanmanın bedeli 2 sms bedeli kadardır. Bu sistemi kullanmanın dışında telefon bankacılığını da kullanarak kredi kartı borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

About admin

Check Also

Garanti Bankası kredi kartı limit bilgisi öğrenmek için zahmetsiz yöntemler

Neredeyse bütün alış verişlerimizde kullandığımız, taksitlendirme ve diğer avantajları nedeniyle hayatımızın bir parçası haline gelmiş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir