Home / Garanti Bankası Borç Sorgulama / Cep Telefonunuzu Kullanarak Bankacılık İşlemlerinizi Yapın

Cep Telefonunuzu Kullanarak Bankacılık İşlemlerinizi Yapın

Çağımızda internet üzerinden yapılan alış verişlerin artması, kişisel olarak yaptığımız alışverişlerde kredi kartı kullanılması, pos cihazlarının yaygın bir şekilde tüm esnaflar tarafından kullanılmaya başlanması ile artık herkesin cebinde bir veya bir kaç tane kredi kartı bulunmaktadır.  Kredi kartlarının yaygın kullanılmaya başlanması çağımızın plastik kartlar çağı olduğunu gösteriyor. Bu nedenle tüm bankalar gibi garanti bankası da garanti bonus, garanti amex gibi kredi kartlarını müşterilerine kullandırmaya başlamıştır. Garanti bankası müşterileri kredi kartı avantajlarını kullanarak taksitli alış verişler yaparak kredi kartı borçlarını sorgulamak için ay sonu gelecek olan kredi kartı ekstresini beklemektedir. Kredi kartı ekstresi ile kredi kartına ait bütün bilgilere ulaşabilirler.

 

Garanti bankası kredi kartları borç sorgulaması için banka müşterilerinin uygulayacağı basit cep telefonu uygulamaları vardır. Bu yöntemlerin başında telefon bankacılığını arayarak kredi kartı servisi ile bütün kredi kartı borç sorgulamasını yapabilirsiniz. Bu uygulamanın yanında kredi kartı borç sorgulaması için garanti bankasının geliştirdiği mobil yazılımlar ile  mobil bankacılık uygulaması aracılığı ile kredi kartı borç sorgulaması veya kredi kartı borç takibinizi yapabilirsiniz. Bu yöntmde kullandığınız telefonun işletim sistemine özel geliştirilmiş mobil uygulamayı ücretsiz olarak cep telefonunuza indirmeniz ve mobil internet ile banka uygulaması arayüzüne erişerek istediğiniz kredi kartı bilgisini öğrenebilir  ve kredi kartı borç sorgulamasını yapabilirsiniz.

 

Garanti bankası müşterilerinin kolaylıkla kredi kartı işlemleri yapması ve kredi kartı limit, borç bilgisini takip ederek kolaylıkla kredi kartı borç sorgulaması yapabilmesi için tablet bilgisayar ve cep telefonlarını için uygulamalar geliştirerek  müşterilerine kaliteli hizmet vermek istemektedir. Aynı zamanda kredi kartı borç sorgulaması yapıp kredi kartı bilgisini kontrol altında tutarak müşterilerinin gelirleri doğrultusunda harcama yapmasını sağlamaktadır.

About admin

Check Also

İnternet Bankacılığı İle Kredi Kartı Borç Bilgisi Öğrenme

Kredi kartı kullanımı günümüzde normal bir davranış, normal bir ödeme yöntemi haline gelmiştir. Kredi kartı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir