Home / Garanti Bankası Kart Borcunu Sorgulama / Garanti bankası kredi kartı bilgi güncelleme işlemleri

Garanti bankası kredi kartı bilgi güncelleme işlemleri

Global hale gelen ticaret ve alış veriş için nakit ödeme ve para transferi işlemleri uzun ve zorlu işlemler olduğu için nakit ödeme yöntemi yerine alternatif olarak geliştirilen bir ödeme yöntemi olan kredi kartı ile ödeme yaygınlaşmıştır. Kredi kartı kullanımın yaygınlaşması ile insanlar kredi kartı veya kartlarını daha fazla kullandıkları için kredi kartı borç bilgilerini sorgulama gereği hissettiklerinden bankalar müşterileri için farklı bankacılık yöntemleri geliştirmişlerdir. Garanti bankası kredi kartı müşterileri  için borç sorgulama, bilgi öğrenebilmelerini sağlayan internet bankacılığı ile kredi kartı borç sorgulama, mobil bankacılık uygulamaları ile kredi kartı bilgi sorgulaması, telefon bankacılığı ile kredi kartı limit işlemleri, banka şubesine giderek banka içi atm ve telefonları kullanarak istedikleri kredi kartı işlemlerini yapabilme olanağı sunmuştur.

 

Garanti bankası; kredi kartı müşterileri; kredi kartı borç sorgulaması yapabilmesi için mobil garanti bank uygulamasını geliştirmişlerdir. Mobil garanti bankası uygulamasını kullandıkları akıllı cep telefonuna indirerek banka hesap numarası, kullanıcı şifresini kullanarak cep telefonlarından garanti bankası mobil uygulamasına ulaşıp tüm bankacılık işlemlerinin yanında kredi kartı borç bilgilerine ulaşabilir, kredi kartı bilgilerine ulaşıp bilgi güncellemesi yapabilir, kredi kartı limit bilgilerine ulaşarak, kart limiti, nakit avans limiti, harcama yapılabilecek nakit limiti gibi limit işlemlerine ulaşabilir ve istedikleri takdirde limit artırım ve azaltma taleplerini iletebilirler.

 

Garanti bankası müşteriler mobil uygulamaların dışında, internet bankacılığını kullanarak, telefon bankacılığını kullanarak, atm leri ve tüm bankaların ortak atm lerini kullanarak veya en yakın garanti bankası şubesine giderek kredi kartı borç sorgulaması,  kredi kartı bilgi öğrenme ve bilgi güncellemesini, kredi kartı limit ve nakit avans bilgilerini öğrenebilir ve istedikleri zaman artırım ve azaltma talebinde bulunabilirler.

About admin

Check Also

İnternet Bankacılığı İle Kredi Kartı Borç Bilgisi Öğrenme

Kredi kartı kullanımı günümüzde normal bir davranış, normal bir ödeme yöntemi haline gelmiştir. Kredi kartı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir