Home / Garanti Bankası Borç Sorgulama / Telefon Bankacılığı İle Kredi Kartı Bilgisi Sorgulama

Telefon Bankacılığı İle Kredi Kartı Bilgisi Sorgulama

Dünya üzerinde yaygın bir şekilde kullanılan ve alış veriş avantajının yanında kolaylık sağlayan kredi kartları;  istatistiklere göre yapılan alış verişlerin % 80 i oranında kredi kartı  ile yapılmaktadır. Alış veriş oranlarında kredi kartı kullanımı bu kadar yaygın olduğu için tüm bankalar kredi kartı  hizmetlerini geliştirmiş ve müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Garanti bankası da tüm diğer bankalar gibi müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek, müşterilerinin rahatlıkla kredi kartı bilgilerini sorgulamasını sağlayarak kontrollü bir şekilde harcama yapmalarına olanak tanımak için alternatif bankacılık yöntemleri geliştirmiş  ve kredi kartı kullanıcılarını rahatlatmıştır. Garanti bankası müşterileri için telefon bankacılığı, internet bankacılığı, cep telefonu ve tablet bilgisayarı için mobil uygulamalar, banka şubeleri içinde yer alan müşteri telefonları, atm leri gibi yöntemlerini müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bu sistemleri sürekli olarak geliştirerek müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktadır.

 

Telefon bankacılığı yöntemi için yapmanız gereken 444 0 333,  0 850 222 0 333  numaralı telefon bankacılığını arayarak kredi kartı bilgilerinizi kullanıp, müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Karşınıza çıkacak müşteri temsilcisine kredi kartı işlemi yapmak istediğinizi belirtip yönlendirildiğiniz serviste kredi kartınızı kullanarak kredi kartınıza tanımlanmış kredi kartı borç bilgisine, kredi kartı limit bilgisine, kredi kartı bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

 

Telefon bankacılığının yanında internet bankacılığını kullanarak, internet şifresi edinip bankanızın internet sayfasına bilgisayar aracılığı ile erişim sağlayıp  adınıza açılmış olan bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız sayfadan adınıza tanımlı kredi kartı bilgilerinize, kredi kartı borç sorgulaması yaparak kredi kartı borcunuza ulaşabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinize ulaşarak güncelleme yapmanız gereken bilgilerinizi güncelleyebilir, ay içerisinde yaptığınız alış verişleri kontrol ederek ay sonunda ödemeniz gereken borç limitini belirleyebilir, kredi kartı ile istediğiniz tüm verilere ulaşabilirsiniz.

About admin

Check Also

İnternet Bankacılığı İle Kredi Kartı Borç Bilgisi Öğrenme

Kredi kartı kullanımı günümüzde normal bir davranış, normal bir ödeme yöntemi haline gelmiştir. Kredi kartı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir